Zoptymalizuj elektroniczny
obieg dokumentów (EOD), wystarczy 1 system!

Poznaj system elektronicznego obiegu dokumentów Hatiroo®

Bezpłatna konsultacja online

Czym jest elektroniczny obieg dokumentów od Hatiroo®?

To kompleksowy system elektronicznego obiegu dokumentów w firmie z podpisem elektronicznym, dzięki któremu praca staje się szybka, sprawna i wygodna. W Hatiroo® wszystkie dokumenty są w jednym miejscu, dlatego symultaniczna praca nad nimi przez kilku pracowników jednocześnie staje się banalnie prosta.

Zapomnij o tradycyjnym obiegu dokumentów – drukowaniu, skanowaniu i gubieniu umów papierowych. Wystarczy parę kliknięć, aby dotrzeć do zarchiwizowanej dokumentacji, elektronicznie podpisać umowę z klientem za pomocą kwalifikowanego podpisu czy na bieżąco wprowadzać poprawki w obrębie danego dokumentu. Dzięki Hatiroo® zredukujesz koszty i zwiększysz wydajność firmy. Obieg faktur, przepływ dokumentów czy dostęp do dokumentów może być prostszy.

Kto najbardziej skorzysta z elektronicznego systemu obiegu dokumentów Hatiroo®?

Asystentka, która sprawniej wykona swoje obowiązki

Jeśli jesteś asystentką, to od Ciebie zależy wydajność całej firmy. Dzięki Hatiroo® możesz skupić się na swoich obowiązkach, a system automatycznie będzie ponaglał spóźnialskich, aby podpisali umowę lub wprowadzili poprawki do dokumentu. To usprawnienie przełoży się na korzyści dla całej firmy!

Prawnik, który ma mnóstwo obowiązków i dokumentów

Masz sporo pracy, a mimo to dokładane Ci są kolejne związane z odkopywaniem dawnych papierowych dokumentów? System Hatiroo® pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na szukaniu dokumentów. Wystarczy parę kliknięć, aby dotrzeć do dawnej umowy w wersji elektronicznej. Wszystko jest pod ręką, a Ty możesz skupić się na prawie!

Szefa sprzedaży i handlowcy

Na pewno wiesz o tym, że wielu z handlowców unika generowania umów, bo brakuje im wzorów. Wyszukują przechowywane stare umowy, kopiują i edytują je. To zabiera czas i powoduje masę błędów w zakresie przepływu informacji. System Hatiroo® automatycznie generuje wzory umów i podstawia dane osobowe klienta. Zwiększenie wydajności gwarantowane!

Prezes zarządu, który ma dość papierów i parafowania

Z Hatiroo® możesz podpisać się w kilka chwil z każdego miejsca na świecie. Nieważne, czy czekasz na lotnisku, odpoczywasz pod palmą, czy jedziesz na spotkanie biznesowe. Nie musisz już ręcznie parafować każdej strony. Proces obiegu umów o zatrudnieniu i handlowych wreszcie nabierze rozpędu, a ty odetchniesz z ulgą.

Zacznij od bezpłatnej konsultacji i poznaj system zarządzania dokumentami Hatiroo®

Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie online. W jego trakcie wszystko Ci wyjaśnimy, poznasz też kluczowe funkcjonalności oprogramowania, sposób jego wdrożenia oraz korzyści płynące z digitalizacji przedsiębiorstwa.

Jakie dokumenty możesz tworzyć z systemem EOD Hatiroo®?

Jeden system informatyczny, który pozwala działać na kilkunastu płaszczyznach

Umowa ramowa o współpracy Umowa o dzieło Umowa B2B Umowa o przeniesienie praw autorskich Umowa o zakazie konkurencji Umowa zlecenie Pismo do banku Umowa o pracę Faktura Umowa na projekt Umowa z autorem - licencja wyłączna Dokument wewnętrzny w firmie Przetarg Umowa z autorem - licencja niewyłączna
elektroniczny obieg dokumentów
Sprawdź nas

Hatiroo® to lepszy workflow, automatyzacja i czysty zysk

Drukowanie, skanowanie, przepisywanie i archiwizowanie dokumentów to procedura, która swoje kosztuje. Tak samo jak czas pracowników, za który trzeba zapłacić. Z Hatiroo® możesz wprowadzić cyfryzację do firmy, a tym samym zoptymalizować jej koszty, zwiększając wydajność procesowania dokumentów o 80% i oszczędzając 10 000 zł przy 500 umowach rocznie. Zmniejsz koszty, zyskaj czas.

O nas

Kompleksowa integracja z DocuSign®, Autenti® oraz Office 365®

System Hatiroo® współpracuje z DocuSign®, Autenti® oraz Office 365®. Dzięki temu masz pewność, że efektywność obiegu dokumentów w firmie zawsze będzie na najwyższym poziomie.

elektroniczny obieg dokumentów

Poznaj niepodważalne korzyści systemu obiegu dokumentów w firmie od Hatiroo®

elektroniczny obieg dokumentów

Przygotuj umowę

Dzięki systemowi Hatiroo® w kilka chwil wygenerujesz umowę ze wzoru, a dane kontrahenta zostaną uzupełnione automatycznie. To pozwala Ci zaoszczędzić nawet 60% czasu na przygotowanie dokumentów.

Pracuj w tym samy czasie

Skończ z wysyłaniem kopii umowy mailowo. Z Hatiroo® wszyscy specjaliści mogą pracować równocześnie na jednej wersji umowy. Masz 80% mniejszą szansę na przesłanie niepoprawnej wersji dokumentów papierowych.

Reaguj na bieżąco

Elektroniczny obieg dokumentów Hatiroo® automatycznie kontroluje zadania i wysyła przypomnienia, dzięki czemu każda osoba pracująca przy umowie na bieżąco śledzi status. Od teraz negocjacje z klientem staną się przyjemnością.

Zbierz podpisy

Kilkoma kliknięciami przesyłasz zatwierdzone dokumenty do DocuSign® i czekasz na podpisy. Hatiroo® monitoruje status i wysyła przypomnienia. Niczym nie musisz się martwić. Cały proces jest zautomatyzowany.

Archiwizuj kliknięciem

Elektroniczne repozytorium pozwala Ci na szybki dostęp do umów sprzed kilku lat. Koniec z szukaniem umów w starych szafach. Wystarczy kilka kliknięć, aby odnaleźć szukany dokument. Brak nerwów, masa satysfakcji.

Umów się na konsultację, podczas której zaprezentujemy jak działa elektroniczny obieg dokumentów w praktyce

Zyskaj czas i uwolnij budżet od zbędnych kosztów. Niech Twoja firma zacznie się rozwijać w elektronicznym tempie.

    Akceptuję regulamin* Przeczytaj regulamin

    *Pola wymagane