Pozbądź się kłopotu z uwierzytelnianiem dokumentów
Wybierz pieczęć elektroniczną!

Oferty handlowe, umowy, dokumenty kadrowe, faktury.
W dobie powszechnej cyfryzacji wiele z tych papierów przygotowywanych jest w wersji elektronicznej. Jeśli chcemy, aby miały one charakter integralny i autentyczny, warto poznać możliwości pieczęci elektronicznej.

Dowiedz się więcej

Co zyskasz?

Wiarygodność

Każda wprowadzona zmiana w dokumentacji jest wykrywana. Twoi partnerzy biznesowi mogą więc być spokojni, a Ty zyskujesz w ich oczach miano wiarygodnego partnera.

Oszczędność

Pieczęć elektroniczna oszczędza czas i pieniądze potrzebne na przygotowanie dokumentów i ich kolportaż. Drukowanie i wysyłka zostają zastąpiona e-pieczęcią.

Bezpieczeństwo

Dokumentacja Twojej firmy nie trafi w niepowołane ręce. Nikt, poza uprawnionymi osobami, nie będzie mógł edytować dokumentów ani nanosić na nie żadnych zmian

Wizerunek

Postęp z duchem czasu i wprowadzanie do swojego biznesu innowacyjnych rozwiązań to także element strategii budowania pozytywnego wizerunku Twojej marki.

Która opcja będzie dla Ciebie lepsza?

Pieczęć elektroniczna Certum SimplySign

pieczęć mobilna w chmurze

2288,00 2868,00  NETTOWybierz opcje

Pieczęć elektroniczna Certum mini

pieczęć na czytniku USB

2288,00 2868,00  NETTOWybierz opcje

Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje i możliwości, jakie oferują wybrane rodzaje pieczęci elektronicznej, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami. Dostosujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

699 585 770 biuro@esign.pl

Formularz kontaktowy:

    Akceptuję regulamin Przeczytaj regulamin

    Przesłane informacje są szyfrowane i w pełni bezpieczne. Przesłanie danych kontaktowych za pomocą powyższego Formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Super Savers Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania usługi przez Spółkę w sposób zgodny z Polityką prywatności.

    Nie masz czasu wypełniać formularza?
    Zadzwoń, a pomożemy

    699 585 770