Bezpłatne szkolenie online

Obieg dokumentów w pracy zdalnej

Poznaj 3 proste rozwiązania na:

  • zmniejszenie kosztów firmy
  • zwiększenie efektywności pracy zdalnej
  • domykanie umów z klientami i zapewnienie płynności firmie

24.08.2022

o godzinie 14:00

Gospodarze spotkania:

Maciej Klafczyński

Krzysztof Rosół

Konkretne sposoby zwiększenia efektywności obiegu dokumentów

Sprawa jest prosta. Im szybciej masz podpisaną umowę, tym szybciej pojawią się pieniądze na Twoim koncie. Odpowiednio zaprojektowany obieg dokumentów w firmie to nie tylko kwestia efektywności i bezpieczeństwa danych, ale także skrócenia czasu domykania deali z klientami.

#1 Sposób: Podpis elektroniczny

W trakcie spotkania opowiemy, jakie możliwości (np. poprzez równoczesną pracę na dokumentach), oszczędności (nie musisz drukować dokumentacji i “biegać” za podpisami) i bezpieczeństwo daje e-podpis.

#2 Sposób: 2 tanie sposoby dla każdej firmy

Umowy z błędnymi danymi? Problemy z dopinaniem współpracy? A może rozsyłanie kilkunastu wersji jednej umowy? Podczas spotkania pokażemy Ci, w jaki sposób przygotować wzory dokumentów, aby usprawnić pracę firmy oraz jak podejść do tematu pracy równoczesnej na dokumentach, która przełoży się na efektywność całego zespołu.

#3 Sposób: Kompleksowy sposób dla średnich i dużych firm

Elektroniczne repozytorium to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się wśród średnich i dużych firm. Oznacza koniec pisania procedur (pracownik prowadzony jest krok po kroku przez system), archiwizacji dokumentów i opóźnień w zakresie zleconych zadań. Dzięki niemu obieg dokumentów jest szybki i bezpośredni.

Case study polskich firm

W trakcie spotkania przedstawimy Ci sytuacje z jakimi zmagały się polskie firmy przed wdrożeniem e-rozwiązań i usprawnień z zakresu obiegu dokumentacji w firmie. Wiele z nich nie może uwierzyć, że tak długo czekało z cyfrową transformacją biznesu!

Wskazówki i konkretne sposoby, jakie przedstawimy mogą bardzo pomóc w rozwoju Twojej firmy, zwiększeniu jej zysków i oszczędności czasu. To, czy tak się stanie – zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj, że świadomość jest kluczem do usprawniania i zarabiania. Wykonasz pierwszy krok i weźmiesz udział w merytorycznym webinarze?

Maciej Klafczyński

Pomaga wdrażać kwalifikowane podpisy elektroniczne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Każdy, kto śledzi profil eSIGN wie, że jeśli Maciej nie odbiera telefonu, to prawdopodobnie jest w podróży samolotem do jednego ze swoich klientów. Żartobliwie przez kolegów nazywany obieżyświatem.

A co o Macieju mówią klienci? Rozwiązywacz problemów wszelakich. Jego umiejętność patrzenia na sprawę z wielu różnych perspektyw sprawia, że jako klient masz w nim prawdziwego doradcę. Dla Maćka e-podpis to punkt wyjścia do usprawniania procesów w firmie.

Krzysztof Rosół

Człowiek, który o obiegach dokumentów wie niemal wszystko, a o elektronicznym procesowaniu umów może opowiadać godzinami. W końcu 15 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie digitalizacji firm robi swoje. Z pasji jest programistą i architektem Hatiroo® – prostego i intuicyjnego systemu do elektronicznego obiegu dokumentów.

Krzysztof ceni dobre relacje biznesowe – pracuje tak, by ktoś współpracę z nim mógł polecić innym. Lubi zamykać tematy i mieć poczucie dobrze wykonanej pracy. To sentymentalny człowiek – szybko przywiązuje się do ludzi, a wybierając film na wieczór, chętnie wraca do klasyki. Po pracy lubi zmęczyć się na ściance wspinaczkowej i wywijać mieczami świetlnymi w wirtualnej rzeczywistości Beat Saber.

Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożone przez WBIZNES