Around The World to niekonwencjonalna usługa, dzięki której możesz uzyskać podpis elektroniczny z dowolnego miejsca na świecie. Nieważne czy przebywasz w Wielkiej Brytanii, Francji czy w Indiach. Poznaj oryginalny sposób na przekraczanie międzynarodowych granic z e-podpisem.

Around The World – co to jest?

Pewnie słyszałeś już sporo informacji o kwalifikowanym podpisie elektronicznym. Jest to przełomowe narzędzie, które niebotycznie zwiększa produktywność firmy, przy jednoczesnej oszczędności czasu oraz pieniędzy.

Jednak czy możesz z niego skorzystać, będąc poza granicami Polski? Oczywiście! Tutaj z pomocą przychodzi usługa Around The World. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my dotrzemy w dowolne miejsce świata i aktywujemy elektroniczny podpis u Ciebie na miejscu. 

Jak wygląda proces zdobywania elektronicznego podpisu poza granicami Polski?

Cała operacja “Around The World” jest bajecznie prosta. W pierwszej kolejności zgłoś się do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego. Następnie jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły operacji.

Po uzgodnieniu terminu nasz doradca przyleci w umówione miejsce, aby spotkać się z Tobą twarzą w twarz i uruchomić e-podpis. Przez cały proces wydawania kwalifikowanego podpisu nie ruszasz się z miejsca. Pomyślimy o wszystkim za Ciebie.

Podczas spotkania przygotujemy umowę, potwierdzimy Twoją tożsamość oraz przedstawimy wszelkie niezbędne informacje dotyczące e-podpisu w trakcie praktycznego szkolenia. Ponadto otrzymasz od nas osobistego opiekuna klienta oraz telefoniczne wsparcie przez 3 lata.

Around The World – kto może z tego skorzystać?

Usługa Around The World, to usługa dedykowana przede wszystkim obcokrajowcom, którzy załatwiają sprawy urzędowe oraz administracyjne na terenie Polski.

Do aktywacji e-podpisu konieczny będzie jedynie dokument tożsamości, tj. paszport lub dowód osobisty. Cały proces potrwa kilkanaście dni, a jego skutki będą przynosiły owoce przez lata.

Jak Around The World pomoże Ci w biznesie?

Dzięki e-podpisowi wprowadzonemu za pomocą usługi Around The World:

  • nie marnujesz czasu na długą i męczącą podróż
  • masz 100% gwarancję, że podpis jest bezpieczny
  • przekraczasz międzynarodowe granice, budując nowoczesną firmę
  • oszczędzasz budżet firmowy na kopertach i kurierach
  • masz pewność, że podpisane dokumenty są respektowane przez wszystkie instytucje w Polsce
  • dołączasz do grona ponad 10.000 innowacyjnych firm korzystających z e-podpisu

Around The World – podsumowanie

Nowoczesna firma potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, które skutecznie sprawdzają się na rynku. Z całą pewnością do tego grona można zaliczyć usługę Around The World, dzięki której przekroczysz granice, nie wychodząc ze swojego biura.

Chcesz skorzystać z usługi Around The World? Możesz to zrobić tutaj: https://esign.pl/world/