Zespół2019-10-18T01:29:50+02:00

Zespół

Poznaj zapracowany zespół eSIGN.

Kamil
Pierwszy z ojców sukcesu eSIGN, przez którego głowę przepływa 100 pomysłów na sekundę. Jedynie sobie znanym sposobem, wyłania te najlepsze i najbardziej innowacyjne, czym wciąż zawstydza wielkich producentów.

Marcin
Drugi z ojców sukcesu eSIGN, którego największym talentem jest czytanie pomysłów Kamila i układanie z nich, niczym z klocków Lego, realnego produktu lub usługi, który rozwiązuje problemy naszych klientów.

Monika
Mistrzyni sprawnej komunikacji, której szklanka jest zawsze do połowy pełna, dlatego każdy klient, mający z nią do czynienia, jest pewien, że otrzyma pomocną dłoń i wsparcie, jakiego potrzebuje.

Dominik
Szybko, rzeczowo i profesjonalnie podejmuje każdego klienta. Nie ma dla niego trudnych tematów, a dla klientów, których obsługuje, nie ma pytań bez odpowiedzi i załatwienia sprawy.

Maciej
Jego wiedza o podpisie elektronicznym jest tak duża, że reszta zespołu wciąż nie rozumie, jak to możliwe, że sam go nie opatentował. Zawsze działa na 120%, dzięki czemu buduje głębokie relacje z klientami, którzy cenią go za merytoryczność i profesjonalizm.

Michał
Zawsze jest pierwszy w biurze i czeka na pierwszych klientów. Najlepiej się czuje w sytuacjach ekstremalnych. Kocha gdy dzieje się dużo. Rano w drodze do biura, zanim zacznie pracę odbiera zwykle ponad 100 telefonów od klientów. Po pracy, w drodze do domu pomaga kolejnym tysiącu klientów

Ewelina
Emanująca spokojem korzyści z podpisu opanowała do perfekcji. Do każdej rozmowy podchodzi indywidualnie i pomaga dokonać najlepszych wyborów. Zwolenniczka technologii SimplSygn.

Dominik
Nie ma dla niego pytań bez odpowiedzi. Każdy nowy temat rozpoczyna z uśmiechem i jest on motywacją do zgłębienia lepiej tajników elektronicznego podpisu. Uważaj, Dominik zaraża optymizmem.

Justyna
Uczyła się od najlepszych i wiedzę na temat podpisu przyswoiła w tempie ekspresowym. Teraz każdy klient otrzymuje od niej pewne i sprawdzone w 100% informacje i odpowiedź na nurtujące go pytanie. Gratis dla klienta: miły głos w słuchawce.

Maciej
Rozwiązywacz problemów wszelakich. Jego zdolność do spojrzenia na sprawę z wielu różnych kątów i perspektyw, sprawia że klienci mają w nim oparcie. Dla niego podpis to jedynie wierzchołek góry lodowej, do usprawnienia procesów w firmie.

Marek
Poprawia wszystko i wszędzie. Dąży do tego żeby każdemu było łatwiej, szybciej i przyjemniej załatwiać sprawy bez papieru a z podpisem elektronicznym. Najważniejsi są dla niego uśmiechnięci ludzie, którzy pracują bez wysiłku.

Brak komentarzy