Zespół

Poznaj zapracowany zespół eSIGN.

Kamil
Pierwszy z ojców sukcesu eSIGN, przez którego głowę przepływa 100 pomysłów na sekundę. Jedynie sobie znanym sposobem, wyłania te najlepsze i najbardziej innowacyjne, czym wciąż zawstydza wielkich producentów.

Marcin
Drugi z ojców sukcesu eSIGN, którego największym talentem jest czytanie pomysłów Kamila i układanie z nich, niczym z klocków Lego, realnego produktu lub usługi, który rozwiązuje problemy naszych klientów.

Monika
Mistrzyni sprawnej komunikacji, której szklanka jest zawsze do połowy pełna, dlatego każdy klient, mający z nią do czynienia, jest pewien, że otrzyma pomocną dłoń i wsparcie, jakiego potrzebuje.

Dominik
Szybko, rzeczowo i profesjonalnie podejmuje każdego klienta. Nie ma dla niego trudnych tematów, a dla klientów, których obsługuje, nie ma pytań bez odpowiedzi i załatwienia sprawy.

Maciej
Jego wiedza o podpisie elektronicznym jest tak duża, że reszta zespołu wciąż nie rozumie, jak to możliwe, że sam go nie opatentował. Zawsze działa na 120%, dzięki czemu buduje głębokie relacje z klientami, którzy cenią go za merytoryczność i profesjonalizm.

Michał
Zawsze jest pierwszy w biurze i czeka na pierwszych klientów. Najlepiej się czuje w sytuacjach ekstremalnych. Kocha gdy dzieje się dużo. Rano w drodze do biura, zanim zacznie pracę odbiera zwykle ponad 100 telefonów od klientów. Po pracy, w drodze do domu pomaga kolejnym tysiącu klientów

Ewelina
Ewelina emanuje spokojem i pogodą ducha. Wyjaśnianie korzyści z e-podpisu opanowała do perfekcji. Do każdej rozmowy podchodzi indywidualnie i pomaga dokonać najlepszych wyborów. Zwolenniczka technologii SimplySign.

Dominik
Dla tego człowieka nie ma pytań bez odpowiedzi. Każdy nowy temat rozpoczyna z entuzjazmem. Nie ustaje w zgłębianiu tajników podpisu elektronicznego. Bądźcie czujni, Dominik zaraża optymizmem!

Justyna
Uczyła się od najlepszych, a wiedzę na temat e-podpisu przyswoiła w tempie ekspresowym. Teraz każdy klient otrzymuje od niej sprawdzone w 100% informacje i odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania. Bonus dla klienta: miły głos w słuchawce.

Maciej
Rozwiązywacz problemów wszelakich. Jego umiejętność patrzenia na sprawę z wielu różnych perspektyw sprawia że klienci mają w nim prawdziwego doradcę. Dla Maćka e-podpis to punkt wyjścia do usprawniania procesów w firmie.

Michał
Najmłodszy w ekipie. Dzień zaczyna od herbaty, która ładuje go pozytywną energią na resztę dnia. Zawsze zbiera zasłużone pochwały od klientów za profesjonalną obsługę.