Zespół

Poznaj zapracowany zespół eSIGN.

Kamil
Pierwszy z ojców sukcesu eSIGN, przez którego głowę przepływa 100 pomysłów na sekundę. Jedynie sobie znanym sposobem, wyłania te najlepsze i najbardziej innowacyjne, czym wciąż zawstydza wielkich producentów.

Marcin
Drugi z ojców sukcesu eSIGN, którego największym talentem jest czytanie pomysłów Kamila i układanie z nich, niczym z klocków Lego, realnego produktu lub usługi, który rozwiązuje problemy naszych klientów.

Michał
Zawsze jest pierwszy w biurze i czeka na pierwszych klientów. Najlepiej się czuje w sytuacjach ekstremalnych. Kocha gdy dzieje się dużo. Rano w drodze do biura, zanim zacznie pracę odbiera zwykle ponad 100 telefonów od klientów.

Ewelina
Ewelina emanuje spokojem i pogodą ducha. Wyjaśnianie korzyści z e-podpisu opanowała do perfekcji. Do każdej rozmowy podchodzi indywidualnie i pomaga dokonać najlepszych wyborów. Zwolenniczka technologii SimplySign.

Dominik
Dla tego człowieka nie ma pytań bez odpowiedzi. Każdy nowy temat rozpoczyna z entuzjazmem. Nie ustaje w zgłębianiu tajników podpisu elektronicznego. Bądźcie czujni, Dominik zaraża optymizmem, przy nim nie można się nie uśmiechnąć!

Justyna
Uczyła się od najlepszych, a wiedzę na temat e-podpisu przyswoiła w tempie ekspresowym. Teraz każdy klient otrzymuje od niej sprawdzone w 100% informacje i odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania. Bonus dla klienta: miły głos w słuchawce.

Maciej
Rozwiązywacz problemów wszelakich. Jego umiejętność patrzenia na sprawę z wielu różnych perspektyw sprawia że klienci mają w nim prawdziwego doradcę. Dla Maćka e-podpis to punkt wyjścia do usprawniania procesów w firmie.

Michał
Służy pomocą i ogromnym branżowym doświadczeniem dla naszych Handlowców. Rozwiązuje najtrudniejsze sytuacje i zbiera zasłużone pochwały od klientów za profesjonalną obsługę i pełne zaangażowanie.

Anna
Z powodzeniem zarządza biurem, zespołem Infolinii i Handlowców, koordynuje działania eSign tak, aby wdrożenie elektronicznych podpisów było dla klientów prawdziwą przyjemnością.

Magda
Prawdziwa wielozadaniowa „hybryda” – obsługuje klientów na infolinii – doradza klientom przez telefon najlepsze rozwiązania, działa jako handlowiec oraz dba o optymalizację procesów w eSign.

Bartek
Najmłodszy w zespole, dodaje sił zespołowi pozytywnym nastrojem i zapałem do pracy. Nazywamy go „mistrzem opinii”, bo jest liderem pozytywnych rekomendacji i wyrazów uznania uzyskanych od klientów.