Kariera2018-10-15T12:59:12+00:00

Kariera w eSIGN

Dołącz do zespołu firmy, która w 3 lata urosła od 2 osób do 28-osobowego zespołu. Rośniemy, ponieważ pomagamy firmom oszczędzać czas i pieniądze. Robimy to dzięki rozwiązaniom XXI wieku, takim jak kwalifikowany podpis elektroniczny i certyfikaty bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Pomóż nam przyspieszać polski biznes, pracując na stanowisku:

Doradca techniczno – handlowy

Możliwe miejsca pracy: Warszawa (Włochy) – Aleja Krakowska

Wymagania:

  • Niekaralność,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami – klientami, zorientowanie na klienta,
  • Umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcjami,
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Wysoka kultura osobista, schludny wygląd,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w systemie projektowym i komunikowania się w dynamicznym zespole,
  • Dbanie o powierzony sprzęt,
  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office w stopniu średnio zaawansowanym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B – min. 2 lata ,

Dodatkowym atutem będzie:

  • Obycie w kontaktach B2B,
  • Doświadczenie w branży podpisu elektronicznego

Zadania:

  • Odbieranie telefonów od klientów (nie telemarketing), umawianie spotkań, obsługa kalendarza biura, odpisywanie na maile klientów, obsługa klientów w biurze, zdalna pomoc techniczna klientom przy pomocy oprogramowania TeamViewer
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, utrzymywanie relacji ze stałymi klientami i budowanie relacji z nowymi klientami,
  • Obsługa programów firmowych m.in. program do fakturowania, CRM,
  • Obsługa dokumentów firmowych, dbanie o stan magazynowy towaru, materiałów biurowych, napoi, materiałów marketingowych,
  • Porządek – utrzymanie porządku w biurze, nadzór nad firmą sprzątającą,
  • Dodatkowe comiesięczne zadania prowizyjne,

Co oferujemy:

  • iPhone’a i komputer,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę agencyjną (działalność gospodarcza)
  • Pracę pn. – pt. w godzinach: 9:00 – 16:00, 7 godzin dziennie
  • Możliwością uzyskania dodatkowej prowizji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń,
  • Stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę z miłą atmosferą, w odjazdowym, młodym i ambitnym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie niniejszej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV. „

Wyślij CV na adres rekrutacja(at)esign.pl

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego – infolinia

Możliwe miejsca pracy: Warszawa – Aleje Jerozolimskie 204

Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy w ramach połączeń przychodzących,
  • dosprzedaż produktów i usług firmy w ramach telefonów przychodzących,
  • umawianie spotkań z klientami i wstawianie ich do kalendarza firmowego,
  • obsługa maila firmowego,
  • obsługa CRM.

Jeśli jesteś osobą lubiącą kontakt z klientem oraz posiadasz:

  • Zaświadczenie o niekaralności,
  • doświadczenie w pracy na infolinii,
  • łatwość nawiązywania relacji z nowymi osobami,
  • zorientowanie na klienta,
  • wysoką kulturę osobista oraz dobrą dykcję,
  • elastyczność, umiejętność odejścia od skryptu sprzedażowego i elastyczność przy sprzedaży produktów i usług,
  • znajomość obsługi komputera w stopniu średniozaawansowanym,
  • jesteś odpowiedzialny i odznaczasz się wysoką kulturą osobistą.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B + własne auto,
  • znajomość programów księgowych w stopniu podstawowym,
  • znajomość branży podpisu elektronicznego.

Co jeszcze warto wiedzieć przed aplikacją?

  • Proponujemy pracę na pełen etat – 8 godzin – zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowie agencyjnej,
  • zarobki to podstawa + prowizja od sprzedanych produktów i usług,
  • otrzymasz komputer i telefon,
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników,
  • luźna i miła atmosfera w firmie,
  • decydujesz o swoich zarobkach, nie ma górnego limitu prowizji.
  • klienci sami dzwonią do Ciebie a nie Ty do klientów.

Zarobki (podstawa + prowizja):
od 2000 netto, do … tak naprawdę nie ograniczamy naszych pracowników. Wysokość Twojego wynagrodzenia jest uzależnione od twojego zaangażowania i umiejętności sprzedaży.

Doradca Mobilny – Gorzów Wielkopolski (Lubuskie)

Możliwe miejsca pracy:

  • Kielce i okolice (świętokrzyskie),
  • Olsztyn i okolice (warmińsko-mazurskie),
  • Gorzów Wielkopolski (lubuskie),
  • Augustów i okolice (podlaskie),
  • Przasnysz i okolice (mazowieckie),
  • Zielona Góra i okolice (lubuskie).

Zadania do wykoniania:

  • Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy,
  • Odbieranie telefonu służbowego,
  • Odpisywanie na maile,
  • Przedstawianie oferty produktów i usług,
  • Umawianie spotkań z klientami,
  • Podpisywanie umów w siedzibie klienta zgodnie ze standardami i wymogami firmy,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami – klientami,
  • Obowiązkowość i odpowiedzialność,
  • Znajomość obsługi komputera w stopniu średniozaawansowanym,
  • Zorientowanie na klienta,
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód,
  • Trochę wolnego czasu,
  • Znajomość programów księgowych w stopniu podstawowym,
  • Znajomość branży podpisu elektronicznego.

  • Proponujemy pracę dodatkową – zatrudnienie na umowie zlecenie lub rozliczenie na podstawie faktury,
  • Zarobki są zależne od ilości obsłużonych klientów (od kilkuset złotych do kilku tysięcy miesięcznie bez limitu),
  • Luźna i miła atmosfera,
  • Decydowanie o swoich zarobkach,
  • Brak planów sprzedażowych,
  • Zwrot kosztów paliwa za dojazd do klienta,
  • Ty ustalasz ile klient zapłaci – sam decydujesz o swojej prowizji,
  • Godziny pracy dostosowane do Twoich obowiązków,
  • Klienci sami dzwonią do Ciebie a nie Ty do klientów.

Zamiast listu motywacyjnego w 10 zdaniach napisz (jako załącznik PDF do wiadomości), jak można pozyskać dodatkowych klientów oraz do czego i komu może być potrzebny podpis elektroniczny.