Kariera w eSIGN

Dołącz do zespołu firmy, która w 5 lat urosła od 2 osób do 35+ osobowego zespołu. Rośniemy, ponieważ pomagamy firmom oszczędzać czas i pieniądze. Robimy to dzięki rozwiązaniom XXI wieku, takim jak kwalifikowany podpis elektroniczny i certyfikaty bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego – infolinia

Możliwe miejsca pracy: Warszawa – Aleje Jerozolimskie 204

Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy w ramach połączeń przychodzących,
  • dosprzedaż produktów i usług firmy w ramach telefonów przychodzących,
  • umawianie spotkań z klientami i wstawianie ich do kalendarza firmowego,
  • obsługa maila firmowego,
  • obsługa CRM.
  • Jeśli jesteś osobą lubiącą kontakt z klientem oraz posiadasz:
    • Zaświadczenie o niekaralności,
    • doświadczenie w pracy na infolinii,
    • łatwość nawiązywania relacji z nowymi osobami,
    • zorientowanie na klienta,
    • wysoką kulturę osobista oraz dobrą dykcję,
    • elastyczność, umiejętność odejścia od skryptu sprzedażowego i elastyczność przy sprzedaży produktów i usług,
    • znajomość obsługi komputera w stopniu średniozaawansowanym,
    • jesteś odpowiedzialny i odznaczasz się wysoką kulturą osobistą.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B + własne auto,
  • znajomość programów księgowych w stopniu podstawowym,
  • znajomość branży podpisu elektronicznego.

Co jeszcze warto wiedzieć przed aplikacją:

  • Proponujemy pracę na pełen etat – 8 godzin – zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowie agencyjnej,
  • zarobki to podstawa + prowizja od sprzedanych produktów i usług,
  • otrzymasz komputer i telefon,
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników,
  • luźna i miła atmosfera w firmie,
  • decydujesz o swoich zarobkach, nie ma górnego limitu prowizji.
  • klienci sami dzwonią do Ciebie a nie Ty do klientów.
  • ZAROBKI: (podstawa + prowizja) od 2300 netto, do … tak naprawdę nie ograniczamy naszych pracowników. Wysokość Twojego wynagrodzenia jest uzależnione od twojego zaangażowania i umiejętności sprzedaży.
  • Praca również dla osoby niepełnosprawnej

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie niniejszej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy/współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Super Savers Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 204, 02 – 486 Warszawa, KRS: 000071131”

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy/współpracy: CZYTAJ

Wyślij CV na adres rekrutacja(at)esign.pl

Doradca Mobilny – Bytom, Częstochowa, Katowice (Śląskie)

Zadania do wykoniania:

  • Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy,
  • Odbieranie telefonu służbowego,
  • Odpisywanie na maile,
  • Przedstawianie oferty produktów i usług,
  • Umawianie spotkań z klientami,
  • Podpisywanie umów w siedzibie klienta zgodnie ze standardami i wymogami firmy,
  • Niekaralność,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami – klientami,
  • Umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcjami,
  • Obowiązkowość i odpowiedzialność,
  • Wysoka kultura osobista, schludny wygląd,
  • Dbanie o powierzony sprzęt,
  • Znajomość obsługi komputera w stopniu średniozaawansowanym,
  • Zorientowanie na klienta,
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód,
  • Trochę wolnego czasu,
  • Znajomość programów księgowych w stopniu podstawowym,
  • Znajomość branży podpisu elektronicznego.

Co jeszcze warto wiedzieć przed aplikacją?

  • Proponujemy pracę dodatkową – zatrudnienie na umowie zlecenie lub rozliczenie na podstawie faktury,
  • Zarobki są zależne od ilości obsłużonych klientów (od kilkuset złotych do kilku tysięcy miesięcznie bez limitu),
  • Luźna i miła atmosfera,
  • Decydowanie o swoich zarobkach,
  • Brak planów sprzedażowych,
  • Zwrot kosztów paliwa za dojazd do klienta,
  • Ty ustalasz ile klient zapłaci – sam decydujesz o swojej prowizji,
  • Godziny pracy dostosowane do Twoich obowiązków,
  • Klienci sami dzwonią do Ciebie a nie Ty do klientów.

Zamiast listu motywacyjnego w 10 zdaniach napisz (jako załącznik PDF do wiadomości), jak można pozyskać dodatkowych klientów oraz do czego i komu może być potrzebny podpis elektroniczny.