PRZECZYTAJ OPINIE I DODAJ SWOJĄ ZOSTAW OPINIĘ

Facebook

William R. W.

Szybko i sprawnie podpisuję e-dokuemnty. Dziękuję Maciej Klafczyński za przeprowadzenie mnie przez cały proces.

Paulina U.

Solidna, profesjonalna firma dbająca o dobre imię dzięki ludziom, których zatrudnia. Podczas problemu z odczytaniem mojego podpisu elektronicznego przez komputer, otrzymałam natychmiastową pomoc mailową oraz telefoniczną. Od razu pojawił się odzew i szczera chęć pomocy, a po niej rozwiązanie problemu i sukces.

Paweł Ł.

Pan Maciej Grendus w sposób wyjątkowo profesjonalny przeprowadził u mnie instalację oraz pomógł mi zdalnie. Wszystko działa, pomoc fachowa i uprzejma. Dziękuję bardzo!

Barbara P.

Bardzo dziękuję za szybką, profesjonalną I sympatyczna pomoc w konfiguracji oprogramowania do przesyłki plików JPK VAT. Teraz jak I wcześniej Państwa usługa jest bez zarzutu. Pozdrawiam!

Piotr S.

To bardzo miłe spotkać prawdziwych fachowców .Pan Maciej Grendus w pełni profesjonalnie i niezwykle szybko przeprowadził mnie przez proces istalacji podpisu oszczędzając mi czasu i nerwów .Poprostu czapki z głów .Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Artur B.

Wczoraj miałem przyjemność spotkać się z przedstawicielem eSIGN w celu odnowienia podpisu kwalifikowanego. Nie sądziłem, że może to potrwać tak krótko i tak sprawnie. Polecam współpracę z tą firmą

Google

Jarek S.

Super obsługa i profesjonalizm w każdym calu. Sam nie muszę pamiętać o końcu wygaśnięcia certyfikatu, przypominają mi o tym Państwo. Bardzo profesjonalna pomoc w instalacji i odnowieniu certyfikatu. Polecam wszystkim. Dziękuję!

M Kwadrat Nieruchomości

Super firmą, sprawnie i bezproblemowo załatwiasz kwestie podpisu kwalifikowanego. Urządzenia, support - profesjonalizm na 100%.

Wojtek G.

Bardzo profesjonalna obsługa na miejscu u Klienta (w naszym przypadku biuro). Fachowo, sprawnie z zaangażowaniem, szkoleniem praktycznym i w miłej atmosferze - szczególnie polecam Pana Macieja Grendusa, z którym już 2 razy załatwialiśmy kwestie związane z podpisami kwalifikowanymi:)

Anna P.

Polecam całkowicie firmę eSIGN- elastyczni, pomocni oraz szybcy w działaniu. Są w stanie wykonać każde pilne zlecenie w ciągu dosłownie chwil - łącznie z załatwieniem i wyrobieniem wszystkiego na miejscu u szefa za granicą :). Polecam cały zespół - wszyscy pomocni, profesjonalni i co najważniejsze - skuteczni. Customer service na światowym poziomie!

Erwin B.

Uzyskałem pomoc od na najwyższym poziomie. Wiedza techniczna, doświadczenie i zrozumienie problemu było niezbędne aby pomóc mi w doborze odpowiednich zabezpieczeń. Udało się zredukować koszty, które przez innych specjalistów były przedstawiane jako minimalne. Polecam jeśli ktoś szuka szybkiej i profesjonalnej obsługi dopasowanej do Waszych potrzeb.

Adam S.

Bardzo sprawnie i pomocnie. Potrzebowałem elektronicznych podpisów dla członków zarządu zza granicy. Zleciliśmy usługę wykupienia, przeszkolenia online, z dojazdem do klienta we Francji. Polecam

Opinie

Podziel się z nami swoją opinią