PRZECZYTAJ OPINIE I DODAJ SWOJĄ ZOSTAW OPINIĘ

Facebook

Marzena R.

Pan Arek, profesjonalizm w każdym calu. Cały proces przeprowadzony sprawnie i bez zarzutu. Pomoc zdalna w konfiguracji oprogramowania do przesyłki danych - bezcenna!! Brawo za pełen profesjonalizm oraz doskonałe podejście do klienta. Tak trzymać :) Dziękuję.

Ula K.

Współpraca z Panem Arkiem bardzo profesjonalna i z indywidualnym podejściem do klienta. Gorąco polecam!

Paweł Ł.

Pan Maciej Grendus w sposób wyjątkowo profesjonalny przeprowadził u mnie instalację oraz pomógł mi zdalnie. Wszystko działa, pomoc fachowa i uprzejma. Dziękuję bardzo!

Barbara P.

Bardzo dziękuję za szybką, profesjonalną I sympatyczna pomoc w konfiguracji oprogramowania do przesyłki plików JPK VAT. Teraz jak I wcześniej Państwa usługa jest bez zarzutu. Pozdrawiam!

Piotr S.

To bardzo miłe spotkać prawdziwych fachowców .Pan Maciej Grendus w pełni profesjonalnie i niezwykle szybko przeprowadził mnie przez proces istalacji podpisu oszczędzając mi czasu i nerwów .Poprostu czapki z głów .Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Artur B.

Wczoraj miałem przyjemność spotkać się z Panem Arkiem Magdziarzem w celu odnowienia podpisu kwalifikowanego. Nie sądziłem, że może to potrwać tak krótko i tak sprawnie. Polecam współpracę z tą firmą

Google

HD SDB

Bardzo fachowa obsługa i pomoc w przypadku zdalnej instalacji certyfikatu. Otrzymałem wszelkie niezbędne wskazówki. Pomagał mi p. Arek. Polecam!

M Kwadrat Nieruchomości

Super firmą, sprawnie i bezproblemowo załatwiasz kwestie podpisu kwalifikowanego. Urządzenia, support - profesjonalizm na 100%.

Pan Arkadiusz Magdziarz który pomagał nam zakładać podpis elektroniczny to chodząca kompetencja i fachowość . Wszystko poszło szybko i bardzo sprawnie . Nie dalibyśmy rady bez jego fachowej pomocy . Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy.

Adam O.

W 100% polecam. Bardzo profesjonalna obsługa Pana Arkadiusza M- proces przebiegł szybko i bez żadnych komplikacji

Monika H.

Bardzo profesjonalna obsługa. Pan Arek Magdziarz to osoba punktualna, kompetentna i sprawnie działająca. Instalacja przebiegła sprawnie. Dziękuję i polecam.

Krzysztof M.

Polecam. Współpraca z Panem Arkiem to czysta przyjemność - proces przebiegł szybko i bez zbędnych komplikacji. Dodatkowo mogłem liczyć na bieżące wsparcie w przypadku wąpliwości.

Opinie

Podziel się z nami swoją opinią