To, czym najczęściej się z Wami dzielimy to wiedza, doświadczenie oraz ważne nowości ze świata podpisu elektronicznego. Dzisiaj jednak chcielibyśmy podzielić się z Wami ważnym dla całej naszej firmy wydarzeniem.

W dniach 23 – 25 października ekipa eSIGN w mocnym, 6-osobowym składzie wybrała się do Szczecina. Ceniąc swój czas, a także komfort podróży zdecydowaliśmy się na… lot samolotem. 

Naszym miejscem docelowym był hotel Silver. Nie, nie – nie była to wycieczka, której celem miała być integracja zespołu eSIGN (choć tej nigdy za wiele), zwiedzanie urokliwego miasta, czy poznanie lokalnych smaków gastronomicznych.

Powód wyjazdu był jeden, w dodatku bardzo konkretny – otrzymaliśmy zaproszenie od firmy Asseco, która jest największym polskim producentem oprogramowania notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wydarzenie, które było głównym celem naszej podróży to coroczny, już 5-ty zjazd partnerów Certum. 

Całość spotkania dotyczyła wydawania podpisu i obsługi klientów w procesie Paperless Business. Jest to koncepcja pod którą podpisujemy się obiema rękami. Pozwala na znaczne ograniczenie zużycia papieru, na przykład przygotowując umowę. Co więcej, dzięki elektronicznemu procesowi możemy szybciej obsłużyć klienta, dzięki czemu oszczędzamy jego i nasz czas.

Dodatkowo wydarzenie promowało podpis mobilny Simply Sign oraz jego szerokie zastosowanie spośród wszystkich obecnie dostępnych na rynku rozwiązań. Warto wspomnieć, że w zestawieniu z e-Dowodem, czy Profilem Zaufanym zostawił konkurentów daleko w tyle ;)

Event był również okazją do przeprowadzenia wielu rozmów z innymi firmami, które prawdopodobnie zaowocują nowymi produktami, a także usługami, ale o tym niebawem ;)


Kolejny punkt agendy spotkania to, jak na dorosłych facetów przystało, czas na zabawę. Razem z wszystkimi zaproszonymi partnerami Asseco wybraliśmy się na tor gokartowy, gdzie Maciej Grendus (nasz człowiek) zajął indywidualne, mocne, 4-te miejsce.

 


Wisienkę na torcie zostawiamy na koniec… 

Coś, z czego jesteśmy niesamowicie dumni, co napędza nas do dawania z siebie 150% i za co serdecznie dziękujemy to nagroda za najlepszą sprzedaż mobilnego podpisu SimplySign. 

W historii naszej firmy jest to już trzecia nagroda przyznana przez Asseco w przeciągu 5 lat zjazdu partnerów, a także 5 lat istnienia naszej firmy eSIGN.

 


Wyjazd zdecydowanie zaliczamy do udanych.

Mocno wierzymy, że to właśnie dzięki takim imprezom, byciu otwartym oraz spotkaniom z ciekawymi ludźmi z branży możemy wciąż się rozwijać. A to wszystko po to, abyście czuli, że jesteście w rękach specjalistów, którzy z należytą sumiennością pomogą Wam i doradzą w kwestiach dotyczących podpisu elektronicznego.