Dołącz do zespołu firmy, która w 3 lata urosła od 2 osób do 27-osobowego zespołu. Rośniemy, ponieważ pomagamy firmom oszczędzać czas i pieniądze. Robimy to dzięki rozwiązaniom XXI wieku, takim jak kwalifikowany podpis elektroniczny i certyfikaty bezpieczeństwa.

Pomóż nam przyspieszać polski biznes, pracując na stanowisku:

Asystentka biura

Miejsce pracy: Warszawa – Aleje Jerozolimskie

Wymagania:

  • Niekaralność,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami – klientami, zorientowanie na klienta,
  • Umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcjami,
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Wysoka kultura osobista, schludny wygląd,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w systemie projektowym i komunikowania się w dynamicznym zespole,
  • Dbanie o powierzony sprzęt,
  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office w stopniu średniozaawansowanym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B  – min. 2 lata ,

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w kontaktach B2B,

Zadania:

  • Odbieranie telefonów od klientów (nie telemarketing), umawianie spotkań, obsługa kalendarza biura, odpisywanie na maile klientów, obsługa klientów w biurze, zdalna pomoc techniczna klientom przy pomocy oprogramowania TeamViewer
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, utrzymywanie relacji ze stałymi klientami i budowanie relacji z nowymi klientami,
  • Obsługa programów firmowych m.in. program do fakturowania, CRM,
  • Obsługa dokumentów firmowych, dbanie o stan magazynowy towaru,  materiałów biurowych, napoi, materiałów marketingowych,
  • Porządek – utrzymanie porządku w biurze, nadzór nad firmą sprzątającą,
  • Dodatkowe comiesięczne zadania prowizyjne,

Co oferujemy:

  • iPhone’a ???? i komputer,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę agencyjną (działalność gospodarcza)
  • Pracę pn. – pt. w godzinach: 9:00 – 16:00,
  • Wynagrodzenie 2 500-3 000 zł netto wraz z możliwością uzyskania dodatkowej prowizji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń,
  • Stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę z miłą atmosferą, w odjazdowym, młodym i ambitnym zespole

Zgłoszenia (CV oraz informację „dlaczego Ty”) prosimy wysyłać na adres mailowy rekrutacja@esign.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.